Barvy a Laky Hostivař

Dřevěné podhledy 1 / 1

INTERIÉR - LAZUROL AQUA DISCOLOR

Lazuru LAZUROL AQUA DISCOLOR nanášíme výhradně na očištěný, odmaštěný
a obroušený povrch – v našem případě na dřevěné podhledy.

Nátěr před použitím neředíme a nanášíme ho na povrch štětcem ve 2-3 vrstvách v intervalu minimálně 4 hodin mezi nátěry, ideálně při teplotě okolo 20oC.

Barvu, která se do podhledů nevsákla, po 10 minutách  setřeme suchým štětcem, aby se na povrchu nevytvořila lesklá místa.

Po vytvrdnutí první vrstvy je vhodné povrch lehce přebrousit smirkovým papírem o zrnitosti  400 – 600, a tím odstranit vystouplá dřevěná vlákna. Dřevěné podhledy následně oprášíme
a setřeme vlhkou houbičkou.

Teplota při aplikaci a zasychání nesmí klesnout pod +10oC. Důležité je nepřekročit dobu 48 hodin mezi nanesením jednotlivých vrstev nátěrů.


EXTERIÉR - BAKRYLEX DISKOLOR - V2035

BAKRYLEX DISKOLOR - V2035 je tenkovrstvá vodouředitelná lazura s přírodním voskem na dřevo. Používá se pro lazurovací nátěry dřeva, zejména „nepřesných“ dílů, jako jsou pergoly, ploty, trámy, zahradní nábytek, dřevěné štíty domů, krovy, podhledy ve vnitřním
a venkovním prostředí.

BAKRYLEX DISKOLOR se s oblibou používá pro nátěry v interiéru, jelikož nezapáchá, má hedvábný vzhled a zvýrazňuje krásu dřeva.

BAKRYLEX DISKOLOR se s oblibou používá k natírání podhledů

Po důkladném očištění povrchu a jeho ometení se BAKRYLEX DISKOLOR nanáší štětcem ve 2-3 vrstvách nátěru s minimálním časovým odstupem 4 hodin.

Nevsáklá barva se po 10 minutách  setře suchým hadříkem, případně suchým štětcem.

Po první vrstvě je vhodné povrch lehce přebrousit smirkovým papírem č. 400 – 600.

Vodou ředitelná lazura BAKRYLEX DISKOLOR se před použitím neředí a při použití ve venkovním prostředí doporučujeme před nátěrem napustit dřevo fungicidním ochranným prostředkem – Lazurol impregnační základ.

01
close
detail